فسخ بیع فسخ قرارداد فسخ بیع نامه وکیل باتجربه ملکی بطلان معامله بطلان بیع

فسخ قرارداد و فسخ بیع نامه  و اعلام بطلان و بی اعتباری بیع نامه یا سند عادی با اعطای وکالت به وکیل متخصص ملکی و وکیل با تجربه ملکی در محاکم حقوقی صورت میپذیرد.

فسخ مبابعه نامه و قراردادها از موارد پر تقاضا در معاملات بوده و فسخ بیع نیاز به وکیل با تجربه ملکی دارد چرا که اصل بر صحت قراردادهاست و قراداها و معاملات و مبایعه نامه تنظیمی برخلاف تصور عموم  به آسانی فسخ نمیگردد.

جهت مشاوره حقوقی رایگان با وکیل متخصص امور ملکی و قراردادها میتوانید با شماره۰۹۱۲۶۱۶۱۱۲۱  تماس حاصل فرمائید .

بهتر است که در هنگام انعقاد قرارداد وکیل حاذق امور قراردادها را در کنار خود داشته باشید تا در مسیر قرارداد منافع شما حفظ گردد و اگر از این قاعده غفلت ورزیده و اکنون دچار مشکل شده اید بهتر است وکیل با تجربه حقوقی را جهت پیگیری به خدمت گرفته و از اقدامات خود سرانه دوری فرمائید.

نشانی دفتر وکالت ما : تهران خیابان فردوسی نرسیده به استاد نجات اللهی کوچه نیائی پلاک ۷ ممیز یک دفتر وکالت

مشاوره حقوقی در دفتر وکالت ما رایگان بوده و وجهی از شما دریافت نخواهد گردید.

اعلام بطلان معامله و بی اعتباری آن

بطلان بیع و مبایعه نامه

 

فسخ قرارداد در اثر عدم پرداخت چک قرارداد

عدم پرداخت وجه چک ثمن معاملات باعث فسخ قرارداد یا بیع نامه نمیگردد مگر اینکه در متن یا ملاحظات قرارداد شرط فسخ قید شده باشد.

بنابراین در زمان تنظیم قرارداد فروش میبایست قید شود که اگر چک در موعد مقرر پرداخت نشود فروشنده حق فسخ دارد و در صورت عدم پرداخت وجه چک آن معامله باطل و فسخ میباشد.

در صورت تحقق شرط فوق لازم است دادنامه تنفیذ فسخ قرارداد و بیع نامه از دادگاه اخذ شود در غیر اینصورت بیع مجدد فروش و انتقال مال غیر بوده و برای فروشنده تعقیب کیفری و زندان در پی خواهد داشت  .

شایسته است در کلیه معاملاتی که با چک انجام یا قسمتی از ثمن ان با چک پرداخت میگردد در ستون ملاحظات بیع نامه قید شود که :

در صورت عدم وصول چک شماره ………در مورخ ……این بیع نامه فسخ و خریدار حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.

بدیهی است دادخواست تنفیذ فسخ یا اقاله زمانی پذیرفته خواهد گردید که که بعد از تاریخ فسخ ادعائی وجهی دریافت نگردیده باشد و یا توافق دیگری انجام نشده باشد .

بطلان بیع

جهت مشاهده کلیه مطالب ملکی و امر قراردادها اینجا را کلیک بفرمائید.

فسخ قرارداد و بیع نامه اقاله

1 نظر در مورد “فسخ قرارداد و بیع نامه

  1. باسلام بنده سال ۹۲ بااقای بنام اقای اقازاده معامله وقرادتدی بستم‌ولی طبق قرداد عمل نکرد سنگ‌اهن ۴۲ را ۳۵ داووبه ماضرروزیان زد قبل ازاینکه مامتوجه شویم که کلاه سرمان رفته پول تسویه کردیم فقط ۱۰۰میلیون ماند ولی اویک میلیاردو پانصد به ماضرروزیان وخسارت گمرکی زد ازسال ۹۲ یک شکایت بدون مدرگ اقاراده علیه بنده زد فقط یک صورتجلسه که جنبه حقوقی نداره ودیگر دنبال ان نگرفت تا سال ۱۴۰۰بنده دنبال پرونده گرفتم پرونده بایگانی وراکد در هرمزگان شده بود الانه به دستور ریس دادگستری اعمال ماده ۴۷۷ کردم ولی تاییدیه از دیوان به زندان کرمان ودادگستری بندر نیامده این پرونده طبق قرارداد فی مابین باید بطلان معامله وفسخ قراردادورعددعوی خواسته شود ولی این وسط هنوز خبری نشده پیگیری بکنن چرا اینقدر طول کشیده شماره پرونده ۹۲۰۹۹۸۷۶۱۰۶۰۱۰۲۳وبایگانی۹۲۱۰۹۸دادگستری بندرعباس شعبه ۶حقوقی شهید بهشتی بندرعباس ونیابت شعبه ۸ حقوقی چهارراه ارگ میباشدباتشکر ناطقی ۰۹۳۵۶۳۳۶۱۷۱شماره تماس تلفن ثابت ۰۳۴۳۳۲۲۸۵۷۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
برای تماس کلیک کنید.
ارتباط در واتساپ
تماس بگیرید
آدرس