دادگاه خانواده

براساس قانون حمایت خانواده مصوب ۱۳۹۱ در هر حوزه قضائی جهت رسیدگی به دعاوی خانوادگی دادگاه خانواده تشکیل و صلاحیت ذاتی رسیدگی به پرونده های خانوادگی به آن دادگاه سپرده شده است . رسیدگی به دعاوی در دادگاه خانواده با تقدیم دادخواست توسط ذینفع یا وکیل رسمی دادگستری متخصص در امور دعاوی خانوادگی به دادگاه خانواده محل اقامت زوجین یا زوجه انجام میگیرد.

وکیل دادگاه خانواده مجنمع قضائی خانواده وکالت دادگاه خانواده
وکیل دادگاه خانواده مجنمع قضائی خانواده وکالت دادگاه خانواده

دادگاه خانواده صلاحیت رسیدگی در کلیه پرونده های خانوادگی اعم از خسارت دوران نامزدی؛ استرداد جهیزیه ؛ ازدواج ؛ شروط ضمن عقد ؛ طلاق ؛حضانت و ولایت و سرپرستی فرزند مشترک؛ ترک انفاق و نفقه ؛ مهریه ؛تمکین و نشوز ؛ اجرت المثل و نحله ؛ازدواج مجدد ؛نسب ؛ گواهی رشد و حجر ؛ اهدای جنین ؛ تغییر جنسیت ، امور امور مربوط به غایب مفقود الاثر و سایر دعاوی و پرونده های خانوادگی را در اختیار دارد.

دفتر وکالت ما با حضور وکیل با سابقه و ماهر در امور خانواده و سالها تجربه وکالت در دعاوی خانوادگی با انبوهی از پرونده های موفق خانوادگی آماده قبول وکالت و پیگیری پرونده های شما در دادگاه خانواده می باشد.

با انتخاب وکیل با تجربه در وقت و هزینه صرفه جوئی نموده و راحتتر به مقصود خواهید رسید.

نگران حق الوکاله یا حق المشاوره نباشید !

مشاوره با وکیل ملاقات حضوری با وکیل کاملاً رایگان و مجانی است !

ما شما را با نحوه و چگونگی احقاق حق در دادگاه خانواده آشنا خواهیم نمود و بعد از آن چنانچه تمایل به انتخاب وکیل داشته باشید نگران هزینه وکیل نباشید !

ما متناسب با وضعیت مالی شما بصورت اقساطی از شما حق الوکاله را دریافت می نمائیم و حتی در موارد خاص وکیل رایگان دادگاه خانواده برای شما خواهیم گردید.

ما شرایطی ایجاد نموده ایم که دسترسی به وکیل و خدمات حقوقی برای همه مظلومین فراهم باشد.

جهت مشاوره حقوقی رایگان با وکیل و یا هماهنگی جهت ملاقات با وکیل با شماره ۰۹۱۲۶۱۶۱۱۲۱  تماس حاصل فرمائید تا در اسرع وقت به شما وقت ملاقات با وکیل جهت مشاوره را یگان حقوقی داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید
آدرس