وکیل گرفتن برای دیوان عدالت اداری

نشانی وشماره تلفن دیوان عدالت اداری :

نشانی دیوان عدالت اداری و شماره تلفن دیوان عدالت اداری و وکالت در دیوان عدالت اداری توسط وکیل متخصص حرفه ماست  :

تهران – بزرگراه شهید ستاری – خیابان شهید مخبری – نبش تقاطع ایران زمین -ساختمان دیوان عدالت اداری

کد پستی دیوان عدالت اداری ۱۴۴۵۶۶۹۹۹۸

                                                                                شماره تماس دیوان عدالت اداری ۰۲۱۵۱۲۰۱الی ۹

تلفن وکیل دیوان عدالت اداری
تلفن وکیل دیوان عدالت اداری

وکالت در دیوان عدالت اداری تخصص ماست .

نشانی و شماره تلفن دیوان عدالت اداری در متن فوق آمده و حال شماره تلفن دیوان عدالت اداری:

شماره تماس دیوان عدالت اداری ۰۲۱۵۱۲۰۱الی ۹

مشاوره با وکیل متخصص دیوان عدالت اداری    ۱۲۱   ۶۱   ۶۱  ۰۹۱۲

مشاوره رایگان آنلاین و تلفنی با وکیل باسابقه دیوان عدالت اداری

وکیل دیوان عدالت اداری
دیوان عدالت اداری (راهنمای طبقات )

دپارتمان تخصصی وکلای دیوان عدالت اداری با سالها تجربه و پرونده های موفق متعدد در دیوان عدالت اداری و با حضور جمعی از وکلای مجرب و باسابقه  آماده قبول وکالت پرونده های شما در دیوان عدالت اداری بوده و بصورت تضمینی انعقاد قرارداد نموده و در صورت عدم موفقیت حق الوکاله شما استرداد میگردد.

# مشاوره حقوقی در دفتر ما رایگان بوده و از شما وجهی بابت حق المشاوره دریافت نخواهد گردید .

# لطفا قبل از تشریف فرمائی با ما هماهنگ و نوبت مشاوره حقوقی رایگان اخذ فرمائید .

#  لطفا در هنگام مراجعه جهت مشاوره حقوقی رایگان با وکیل اصول کلیه اسناد خود را در دست داشته باشید.

سرپرست دپارتمان تخصصی وکلای دیوان عدالت اداری ۰۹۱۲۶۱۶۱۱۲۱
سرپرست دپارتمان تخصصی وکلای دیوان عدالت اداری ۰۹۱۲۶۱۶۱۱۲۱

متاسفانه دیوان عدالت اداری که در غرب تهران واقع شده کمی بد مسیر است .

کلیه شعب دیوان عدالت اداری بصورت متمرکز در آدرس فوق بوده و در مراکز استانها تنها دارای نمایندگی بوده که صرفا عهده دار امور دبیرخانه میباشد.

نشانی وشماره تلفن دیوان عدالت اداری  ونشانی نمایندگی و دفاتر دیوان عدالت اداری در  مراکز استانها را در سایت ما جستجو نمائید.

نزدیکترین ایستگاه مترو به دیوان عدالت اداری : ایستگاه متروی صادقیه میباشد .

از متروی صادقیه ایستگاه اتوبوس جهت دیوان عدالت اداری در پایانه اتوبوسرانی متروی صادقیه موجود میباشد.

استفاده از تاکسی یا اسنپ نیز جهت مابقی راه امکانپذیر است .

در صورت نیاز به وکیل باسابقه و مجرب دیوان عدالت اداری با ما تماس حاصل فرمائید .

دفتر ما پاسخگوی کلیه سئوالات شما در حول و حوش قانون دیوان عدالت اداری و تنظیم لوایح و دادخواست های دیوان عدالت اداری میباشد .

وقت مشاوره با وکیل در دفتر وکالت ما بصورت کاملا رایگان بوده و وجهی از شما دریافت نخواهد گردید .

مشاوره رایگان حقوقی بدون پرداخت حق المشاوره و مشاوره حقوقی رایگان در خصوص پرونده های دیوان عدالت اداری بصورت تلفنی – حضوری یا از طریق مجازی ( واتساپ و تلگرام) قسمتی از خدمات عام المنفعه ما به هموطنان عزیز میباشد .

هنگام مراجعه به دفتر ما کلیه اسناد و مدارک مثبته خود را به همراه داشته باشید.

نشانی دفتر وکالت ما : تهران – میدان فردوسی – نرسیده به استاد نجات اللهی کوچه نیائی پلاک ۷ ممیز یک

تلفن ۰۹۱۲۶۱۶۱۱۲۱

وکالت در دیوان عدالت اداری حرفه ماست .

دانلود فرم دادخواست بدوی دیوان عدالت اداری:    دانلود فرم دادخواست بدوی دیوان عدالت اداری

دانلود فرم دادخواست تجدید نظر دیوان عدالت اداری    : برگ دادخواست تجدید نظر دیوان عدالت اداری

نشانی وشماره تلفن دیوان عدالت اداری:

تهران – بزرگراه شهید ستاری – خیابان شهید مخبری – نبش تقاطع ایران زمین -ساختمان دیوان عدالت اداری

کد پستی دیوان عدالت اداری ۱۴۴۵۶۶۹۹۹۸

نام رئیس دیوان عدالت اداری : حجت الاسلام حکمتعلی مظفری

رئیس هیئت تخصصی اراضی – شهرسازی –  منابع طبیعی و محیط زیست : حمید رضا شریعت فر

رئیس هیئت تخصصی شوراهای اسلامی : محمد حسن پیرزاده

رئیس هیئت تخصصی استخدامی : حجت الاسلام علی اکابری

 

 

 

17 نظر در مورد “نشانی دیوان عدالت اداری

 1. سلام .خسته نباشید
  لطفاً قانون استخدام نیروهای شرکتی که ایثارگری دارند یا فرزندان ایثارگران هستند را پیگیری کنید.فرودگاه امام خمینی ره این قانون را انجام نمیدهد.باتشکر

  1. با سلام خدمت شما.
   بنده چند ماه پیش شکایتی مبنی بر تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی به استخدامی را انجام دادم،تاریخ رسیدگی رو برج ۱۱ اعلام کردند ولی بتازگی متوجه شدم موضوع شکایت رو اشتباه در دفاتر قضایی ثبت کردند .آیا امکان تغییر موضوع شکایت وجود دارد با توجه به اینکه هنوز به پرونده رسیدگی نشده
   ممنون از شما

   1. درود بر شما
    چنانچه نسخه ثانی دادخواست دیوان عدالت اداری هنوز به سازمان شما ابلاغ نشده باشد -لازم است به فوریت از طریق دفاتر خدمات قضائی استرداد دادخواست و تقاضای مختومه شدن پرونده را ارسال و سپس از طریق گرفتن یک وکیل متخصص دیوان عدالت اداری اقدام بفرمائید .

 2. باسلام و خداقوت به مسوولان مخلص و لایق،احتراماً اینجانب مرتضی عباسی فرزند غلامرضا به ش ملی ۶۴۷۹۹۶۱۱۸۸ بسیجی فعال حوزه ۲۶۳ ثارالله شهرگلستان مشکلاتی دارم که عاجزانه تقاضامندم موضوعات ذیل را بررسی و دستورات لازم را در جهت رسیدن به حق و حقوق قانونی ام مبذول فرمایید
  اول اینکه بنده مالک زمین مسکونی به مساحت ۲۸۸مترمربع واقع در شهر گلستان شهرک قلعه میر خیابان شهید احمد کاظمی کوچه بوستان سوم قطعه ۹۳ فرعی از ۱۴۸ اصلی می باشم متاسفانه شهرداری گلستان شهرستان بهارستان بدون اطلاع مالکین اقدام به تصرف این اراضی و تبدیل به فضای سبز کرده است، علی رغم مراجعات حضوری و ارائه مستندات و مدارک مالکیت مسولان مربوطه در شهرداری مربوطه هیچ گونه همکاری نکرده اند و این باعث تضعیع حق قانونی اینجانب گردیده است بنده تمام سرمایه جوانی ام را برای خرید این زمین داده ام و مسولیت نگهداری برادرم جلال عباسی توانخواه (معلول شدید ۹۵درصد ذهنی) را به عهده دارم،زمین فوق در طرح شهرداری قرار گرفته که بنده به این موضوع اعتراض دارم و بهای مبلغ ارزش روز زمین را از شهرداری گلستان شهرستان بهارستان خواستارم،لطفا مساعدت و دستور لازم را در جهت احقاق حق اینجانب مبذول فرمایید
  باسپاس مرتضی عباسی

  1. با سلام مشکل شما قابل طرح در دیوان عدالت اداری بوده در صورت نیاز با مشاوره حقوقی رایگان با وکیل دیوان عدالت اداری با شماره ۰۹۱۲۶۱۶۱۱۲۱ تماس حاصل فرموده یا به نشانی و ادرس دیوان عدالت اداری مراجعه فرمائید.

 3. شکایت نامه ای از سازمان تامین اجتماعی به دیوان فرستادم ۲ ماه هنوز رای یا ابلاغیه ای صادر نشده
  شماره ثبت ساجد۰۰۳۰۲۸۱۰۰
  شماره ثبت۱۴۰۰۲۲۰۱۱۰۳۷۶۶۰۶
  تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۴

  1. با درود
   مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی در هیات عمومی دیوان عدالت اداری قابل ابطال بوده و علاوه برا تصمیمات این شورا نیز قابل اعتراض توسط وکیل دیوان عدالت اداری میباشد .

 4. با سلام خدمت شما.اینجانب در سالهای ۵۹ تا ۶۳ در اداره بنیاد و مسکن مشغول کار بودم.تمامی مدارک دال بر حضور من در اداره بنیاد را دارم.بنده ۲۵ سال در آموزش و پرورش سابقه کار دارم.سن اینجانب ۶۵ سال است و نیاز به سابقه کار در بنیاد را دارم تا باز نشست بشوم اما اداره بنیاد از بنده حمایت نکرده و سابقه کار من را پیدا نکرده اند..ممنون میشم راهنماییم کنید.با تشکر از زحمات شما

 5. سلام خسته نباشید.من معلم حق التدریسی هستم.۱۱سال بانهضت سواداموزی و۳سال به صورت حق التدریس با کدپرسنلی باحقوق کم باآموزش وپرورش همکاری کردم یعنی زمانیکه کمبود معلم داشتن از ما کارکشیدندوالان بعدازاین همه سال به بهانه قبول نشدن در آزمون باداشتن لوح تقدیر از آموزش وپرورش شهرخودمان اخراجمان کردنددر.درحالیکه خییییلی ازافراد بدون آزمون دراین اداره استخدام شدند.حدود ۶الی۷ماه است که جلوی اداره وزارت،اموراستخدامی،مجلس و…تجمع داریم.وبیشترنماینده های محترم ازما حمایت میکنندولی وزیر خیلی ساده مارا نادیده گرفته و کوچکترین اهمیتی به ما معلمها نمیدهدتنها کمکی که به ما کرده اند پشنهاد خرید خدمات با شرایط سنی و مدرک تحصیلی کارشناسی را به ما داده اند که فقط ۴۰یا۵۰نفر ازمارا شامل شده وبقیه اخراج و بیکارشده ایم.بنده از مسؤلین محترم عاجزانه تقاضادارم وقسمشان میدهم به آبروی صاحب الزمان عادلانه به این موضوع رسیدگی کنند.میخواهم صدایم به گوش رهبر عزیزمان برسدواجازه ندهد حق و حرمت و شخصیت ما در جمهوری اسلامی نابود شود.ما عمر و جوانیمان را درراه آموزش داده ایم.پس التماس میکنم به این موضوع رسیدگی شود.به امید پیروزی حق برباطل

 6. با سلام و خسته نباشید ببخشید بنده برای تبدیل وضعیت شرکتی به رسمی فرزندان ایثارگر شکایت کردم و حکم اولیه به نفع بنده امد و جهاد الان اعتراض کرده و بنده تبدیل لاوایح رو انجام دادم به نظرتون بعد چه مدتی جواب اعتراض میاد… ممنون از توجه شما.

  1. سرور ارجمندم
   مرحله تجدید نظرخواهی در دیوان عدالت اداری بسیار مهم است برخلاف محاکم عمومی امار نقض در مرحله تجدید نظر خواهی دیوان عدالت اداری به نفع سازمانهای دولتی بسیار بالاست .
   لطفا کاملا پیگیر باشید و حتما یک وکیل متخصص دیوان عدالت اداری را با خود به همراه داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید
آدرس