حریم چاه با وکالت وکیل باسابقه چاه و امور اب

حریم چاه یکی از مواردیست که نقش بسیار عظیمی در روابط صاحبان چاه ها و صدور مجوز چاه در کمیسیون رسیدگی به امور ابهای زیر زمینی و محاکم داشته و دارد و وکیل چاه باید توجه فراوانی بدان داشته باشد .

چاه های اب دارای دو حریم کمی و کیفی میباشند که حریم کمی با توجه به میزان برداشت آب از چاه مورد نظر و چاه های همجوار و لحاظ جهت حرکت آبهای زیرزمینی – عمق و… برای هر چاه بررسی و شعاع تاثیر در نظر گرفته میشود .

و حریم کیفی از لحاظ نوع فعالیت و الودگی و موضوعات زیست محیطی و….برای چاه های منطقه بررسی و شعاع حریم کیفی برای ان در نظر گرفته میشود .

حریم ضروری مورد نیاز برای نصب تاسیسات و ادوات استحصال اب و محوطه لازم جهت فعالیت جرثقیل و ادوات حفاری و کف شکنی با در نظر گرفتن محل وقوع چاه از ۳ متر مربع تا ۳۰۰ متر مربع میتواند بعنوان حریم چاه در نظر گرفته شود که با نظر کارشناسی تعیین میگردد .

قبول وکالت از سراسر کشور

۲ ۲۳۰ ۲۳۰ ۰۹۱۲

۱۲۱ ۶۱ ۶۱ ۰۹۱۲

۸۳ ۹۴۴ ۸۳ ۰۹۱۲

مشاوره حقوقی رایگان با وکیل

توصیه میگردد از مشاوره با افراد بی تجربه و فاقد صلاحیت خودداری فرموده تا دچار سردر گمی نگردید .

دفتر وکالت ما با ۳۰ سال سابقه کار و انبوهی از پرونده های موفق و وکلای با تجربه آماده خدمت رسانی به شما بوده و ما در قرارداد با شما کتبا ذکر خواهیم نمود که :

در صورت شکست در پرونده حق الوکاله پرداختی را استرداد خواهیم نمود و وکالت تضمینی پرونده شمارا بصورت وکیل تضمینی  قبول وکالت نموده و تعهد کتبی خواهیم نمود که در صورت عدم موفقیت حق الوکاله پرداختی را به شما بازگردانیم !

مشاوره حقوقی نیز در دفتر وکالت ما رایگان بوده و دیناری بابب حق المشاوره با وکیل از شما دریافت نخواهد گردید !

نگران حق الوکاله نباشید ما بخاطر نداشتن پول بر شما سخت نخواهیم گرفت شما میتوانید حق الوکاله را بصورت اقساطی و حتی با سپردن ضمانتنامه بانکی در پایان کار پرداخت نمائید !

نشانی دفتر وکالت ما :

شعبه مرکزی : تهران – میدان فردوسی – نرسیده به استاد نجات اللهی ک نیائی پلاک ۷ ممیز یک دفتر وکالت و مشاوره حقوقی

شعبه دوم : خ مطهری خ کوه نور

شعبه سوم : خیابان ولی عصر – پائینتر از میدان منیریه – بین خیابان ولیعصر و میدان قزوین  – پ ۱۱۵ – دفتر وکالت

جهت اخذ وقت ملاقات رایگان با وکیل میتوانید با یکی از شماره های ذیل تماس حاصل فرموده و روز – ساعت و محل ملاقات را با همکاران ما هماهنگ نمائید .

حریم چاه با وکالت وکیل باسابقه چاه و امور اب
حریم چاه با وکالت وکیل باسابقه چاه و امور اب

قبول وکالت از سراسر کشور

۲ ۲۳۰ ۲۳۰ ۰۹۱۲

۱۲۱ ۶۱ ۶۱ ۰۹۱۲

۸۳ ۹۴۴ ۸۳ ۰۹۱۲

مشاوره حقوقی رایگان با وکیل

این صفحه  اسامی قضات دیوان عالی کشور بود در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر صفحات دیگر ما را مطالعه یا حضورا جهت مشاوره رایگان با در دست داشتن کلیه مدارک تشریف فرما شوید .

در صورت داشتن هرگونه نظر یا دیدگاه یا سئوال میتوانید مراتب را در فرم ذیل اعلام تا در اسرع وقت به شما پاسخ داده شود ↓

برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید
آدرس